Levi blatnik za prikolico DOMAR DR1014001 blatnik 400/240mm
  • Levi blatnik DOMAR DR1014001 je dolg 400 mm in širok 240 mm. Ščiti prikolico in tovor pred mehanskimi poškodbami ter ščiti druge udeležence v prometu pred blatom in brizganjem kamenja.
Producent: DOMAR
Namestitvena stran: levo
Dolžina krila: 400 mm
Širina krila: 240 mm
Višina krila: 375 mm
Montažne luknje: ne
Dodaj za primerjavo
Hitro nakupovanje 1-Click(brez registracije)
    Vprašajte za izdelek
    Napišite svoje mnenje
    Vaše mnenje:
    5/5
    Dodajte svojo fotografijo izdelka:
    [producent]
    Levi blatnik DR1014001 znamke DOMAR se namesti na levo stran vozila (gledano v smeri vožnje). Ta kompakten in trpežen blatnik je zasnovan za zaščito koles priklopnikov, lahke kmetijske ali gradbene mehanizacije ter drugih gospodarskih vozil. Z dimenzijami 400 mm dolžine, 240 mm širine in 375 mm višine je idealen za območja, ki zahtevajo učinkovito zaščito pred vodo, blatom in kamenjem, hkrati pa prihranijo prostor. Nima tovarniških pritrdilnih lukenj , kar uporabniku omogoča, da pritrdilne točke prosto prilagodi specifični zasnovi vozila. Njegovo ravno dno z dodatnim vtisom, ki utrjuje blatnik, omogoča enostavno pritrditev neposredno na podvozje, kar zagotavlja hitro in priročno namestitev.
    Producent
    DOMAR
    Koda izdelka
    UT016171
    Namestitvena stran
    levo
    Dolžina krila
    400 mm
    Širina krila
    240 mm
    Višina krila
    375 mm
    Debelina blatnika
    3 mm